Prikaz jedne poruke
Stara 14.5.2018, 14:34   #4
exanimisgg
Novi član
 
Član od: 11.5.2018.
Poruke: 1
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Poklanjamo beta ključeve za World of Warcraft: Battle for Azeroth

1. Ovo je jako teško,ali moram da kažem Wrath of the Lich King, Kao klinac sam proveo dosta vremena igrajući Warcraft 3 i njenu ekspanziju The frozen throne tako da je wotlk moja omiljena ekspanzija. Takođe mogućnost da se ubije lich king je prava poslastica. Po meni je nova klasa death knight uvela nešto potpuno novo od kako je izašao World of Warcraft.

2. Orc hunter sam često igrao zato što mi se svidela idea da imaš svog ljubimca/kompanjona koji se bori na tvojoj strani,a uz to može da bude bilo koji kompanjon,a ne kao kod warlock-a. Takođe često sam igrao Blood elf death knight.

3. Pošto volim player vs player moja zanimljivost dolazi odatle : bio je warsong gulch tek sam krenuo da igram pvp i bio sam negde level 35,stojali smo jedan plejer i ja na njihovoj teritoriji i odjednom naiđu tri njihova igrača. Borili smo se tako i moj saigrač je umro kao i njihov i ostao sam ja protiv dvojice igrača. Kad je moj igrač pao brzo sam iskoristio feign death da izbegnem par magija i pustim svog ljubimca da se bori,nakon toga sam ustao iskorisito disengage i ubio obojicu sam.
exanimisgg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke