Prikaz jedne poruke
Stara 3.11.2021, 9:02   #31957
Elin
Član
 
Član od: 29.1.2012.
Poruke: 244
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 49 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Johnny-24 kaže: Pregled poruke
Jedno brzinsko pitanje, tiče se Mirni moda. Da li sa sakupljenih 130 kljuca otkljucavam rolne, pa onda ponovo moram da sakupljam ključeve da bi ih dešifrovao?
Mislim da 130 ključeva služi da otključaš onu 8 priču, zamena za to ako ne uspevaš da pobediš na hard.
A mislim da bi dobio Tigera moraš sve otključati.
Juče sam igrao Mirny. Mod mi se sviđao i prošle godine i samo sam njega i igrao kada je bio, ali sada, bar moje iskustvo od juče, da bi pobedio glavonju na najjačen nivou treba da imaš svih 5 normalnih igrača inače si ga ugasio.
Jedno 5-6 puta, uništiš ga prvi put i onda finale milion puta tako malo ti fali, ali to tako malo je tako veliko. Kada ga spustiš tu negde na 3-4 hiljade HPa, izađe milion onih njegovih pomagača, kugle, on ubrzava, dinguje i mada skupiš skroz, ma sto čuda nam se dešavalo. Inače igrao sam plat sa još dva dugara koji su odlični igrači i pobedili smo tek kada smo i ostalu dvojicu random igrača imali da su bili dobri (da su pravili štetu oko 20 hiljada).
Takođe, naša kombinacija 2 rusa teškaša + italijan, i kada smo pobedili ovi su igrali sa ruskim t54. Kad god su ostali uzimali 1390, t49, Centuriona, ma kakvi,ni blizu. Mi stalno svaki 20-25 hiljada štete, oni ni 15 ne pređu.
Takođe 1390 gine stalno i kažem vam čim ostaneš sa jednim manje ugasio si ga u finalnoj borbi. Preporuka ruski teškaš je po meni najbolji za ovaj mod. Ja sam igrao sa italijanom ali mislim da ruski svima će leći lepo. Od onih punjenja obavezno staviš da ti nako ispucanih metaka napuni odmah top + oba ona da te leči. Verujte da mnogo znači da imaš 2 za lečenje, kako zbog tebe tako i da pomogneš svojima.
Ako neko ne želi da gubi živce i krene da grinda ključeve, uzmeš t49 staviš na najlakši nivo i ideš i iživljavaš se na botovima, budeš uvek prvi po expu, dobiješ 6 ključeva i tako lagano, bez nervoze.
Ovim drugima koji žele da se testiraju i pobede glavonju mnogo sreće želim.
Elin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Elin na korisnoj poruci:
Johnny-24 (3.11.2021)