Prikaz jedne poruke
Stara 12.12.2005, 0:59   #6
Sekki
Novi član
 
Član od: 11.12.2005.
Lokacija: Novi Pazar
Poruke: 22
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Sekki
Određen forumom Re: Google AdSense

Citat:
dstefanox kaže:
Vec vise od godinu dana koristim AdSense i redovno dobijam isplate cim suma predje 100$, dakle to sigurno funkcionise. Sto se vremenskog rasporeda tice, to otprilike ide ovako: Ako sam krajem ovog meseca presao 100$, negde 20. do 25. sledeceg meseca to prolazi kontrolu i cek se salje. Cek stize otprilike jedno mesec dana kasnije. Nadalje nastaje golgota sa bankom, koja pljacka za naplatu ceka> Rajfajzen je digao cenu na 800 dinara da izvrsi naplatu ceka, koja traje po njihovim recima maksimalno 45 dana, a u praksi tako i ispadne - retko da ce trajati krace od 30 dana.
Dakle, da nisi pogresno uneo svoje podatke, mozda si negde pogresio kod kreiranja svog AdSense naloga? Stvar radi, to je sigurno. Jos samo kad bi radili wire transfer novca, to bi bila prava stvar...

Da nisam uneo tacne podatke nebi mi stigao pin cod..
znaci podaci su mi tacni all kako ti kazes mora da se ceka pa tek da te isplatu al nema veze mislim da je vredno cekati )
mozes dobre pare zaradiiti na ovaj program ..


A pyost sto se tice normalno da mose i stranice koje su na srpskom jeziku samo kad postavis njihov baner pisace ti ispot reklame javni sluzbi koje nisu mnogo placene al ima fora isto napravis napromer /muzika.php
i tako ispises nesto na engleskom i postavis baner i posle ce ti pisati ads by google i naplacivace ti se po kliku jedno 20=30 centi zavisi koja je reklama
Sekki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke