Prikaz jedne poruke
Stara 15.7.2013, 8:38   #20
nenad89
Član
 
Član od: 30.12.2012.
Poruke: 61
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 6 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: gamepad koji preporucujete ?

Glupo je "ozivljavati" teme ali znam da forumi mogu pomoci uvek u vezi odabira komponenti... Pa da prenesem iskustva nakon nekih 6 meseci koriscenja i dosta igara.

Ukratko, kupio sam i Logitech F510 i Xeox Pro Analog...

Nakon "duzeg" navikavanja, Xeox je vrhunski gamepad i da u ovom trenutku mogu da biram, mozda bih video i za neki skuplji gamepad sa palicama postavljenim kao Xbox fazon.

U FIFI mi je mnogo lakse da se krecem sa palicom, mada ponekad zasmeta u odbrani ali kad se stekne navika, sve je ok. Za sve igrice je po meni bolji Xeox (GTA npr. sve xtra, osim sto ne znam da pucam sa motora ili iz automobila na neki normalan nacin kao sto to moze na tastaturi) jedino gde je po meni palica odnosno Xeox 'neupotrebljiv' a F510 je znatno bolji, to je Mortal Kombat jer se tu brze i sigurnije krece na D-padu.

F510 isto ima palice ali su one u nezgodnom polozaju za koriscenje LT ( za power shot) na FIFI ... Sa Xeoxom je lakse raditi sve, mislim da sam bolji nego sto sam bio na tastaturi, pogotovo jer mogu da uradim driblinge, smislene i upotrebljive u napadu i nekako se lakse sutira u koju hocete stranu i na koji nacin.

Naravno, daleko od toga da je F510 los, ali subjektivno misljenje jeste da je bolje koristiti palicu za kretanje ... samo je potrebno malo "duzeg" navikavanja jer u pocetku sam se jako nervirao, pravio sam zbog palice mnogo glupe greske.

p.s. Ja se divim ako neko stvarno moze da igra pucacine na bilo kojem gamepadu.
nenad89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke