Prikaz jedne poruke
Stara 20.3.2013, 11:08   #13
Sh@rance
Član
 
Član od: 30.12.2008.
Poruke: 60
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: postolje/hladnjak za laptop (preporuka)

Spusta temperaturu ali nije to nesto drasticno, ali pomaze. Meni vise odgovara polozaj laptopa kad je na postolju bar ovom mom, mnogo je komotnije za rad nego kad je na stolu bez postolja. Ciscenje ti je pod obavezno jer se u hladnjaku nkupi one ucebane prasine isto kao kad otvoris i desktop racunar. Kod mene ima regulacija brzine ventilatora i ja ga drzim uvek na maksimumu normalno jel tad najvise pomaze, preko dana ti je ok ali uvece se bas cuje buka ventilatora, a kod mene ima samo jedan ventilator 90x90 koji fenomenalno odradjuje posao. Onda mogu da zamislim kakva je buka na vecim ventilatorima ili kad u hladnjaku imaju dva i vise ventilatora.
Hladnjak je uredjaj koji ne moze da se pokvari i moze bas da sluzi evo kao kod mene 6 godina i ne treba stedeti na njemu nadji hladnjak koji ti odgovara i njega kupi i nemoj stedeti 1000 dina gore dole. Nemoj kupovati hladnjak putem neta i slika obavezno ponesi sa sobom laptop u prodavnicu i probaj kako ce da lezi na tom postolju, probaj dva tri modela i vidi koji ti odgovara nemoj se zaletati bezveze obavezno ponesi laptop sa sobom.
Sh@rance je offline   Odgovor sa citatom ove poruke