Prikaz jedne poruke
Stara 18.12.2014, 16:40   #8851
Dzungla
Član
 
Član od: 20.2.2007.
Lokacija: BG
Poruke: 120
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 30 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
pedjosav kaže: Pregled poruke
Očigledno je da nisi gledao film "Footloose" iz 1984.godine koji preporučujem za gledanje zbog odlične glume, muzike i zbog toga što je postavio standardne mnogim sličnim filmovima. Koliko je legendaran govori i to što sam glumac u seriji (koje si stavio u spoiler) pominje svoju ulogu u Footloose. Dakle, opšta kultura je u pitanju.
Izvini, ali opštu kulturu nije korektno pominjati u određenim kontekstima. No, ne zameram, ali moram napomenuti da filmove F-tipa (Flashdance i Footlose) mi nikada nije padalo na pamet da odgledam, tačnije dok se nisu, a i kada su se pojavili na TV-u, bejkona sam iskulirao, a ovaj drugi nisam gledao zbog priče sigurno. Jednostavno, nisu mi bili "na talasnoj dužini", jer sam bio previše klinja.

Šta više, ni Grease,Streets of fire i slične nisam nikada odgledao do kraja, i nije me sramota!

Srećom, samo malo kasnije filmovi tipa Trashin su bili po mom ukusu i drago mi je zbog toga!

Da se nadovežem, do dana današnjeg nisam odgledao ni jedan "mjuzikl" bez Freda Astera i ekipe, a ove današenje "step sokiće", ne hvala!

"De gustibus" ... ne opšta kultura.

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
^ Trinity killer sjajan glumac
Dexter je bio mnogo kasnije ali svakako!
Dzungla je offline   Odgovor sa citatom ove poruke