Prikaz jedne poruke
Stara 7.12.2008, 21:44   #82
lasto
Član
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 223
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 37 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: Dobar program za održavanje sistema (defragmentacija, sređivanje registra, Internet...

Citat:
IGRACH kaže: Pregled poruke
ESET smart security je meni trenutno najbolji AV i firewall.A voleo bi da neko navede kakve propuste ima u odnosu na druge AV
Citat:
IGRACH kaže: Pregled poruke
Pa neprimetan je i vidi sve viruse I NEMA zauzece memorije to nika pre nisam vide da nekom antyvirusi treba tolko malo resursa
баш тако, за 10 година од како интезивно користим нет, није било анти вируса који тако мало оптерећује процесорски рад, поготово кад се узме у обзир да уз њега иде и одличан ватрени зид и анти спам, могућности подешавања антивируса и ватреног зида су на високом нивоу, препоручио бих свима да пробају нову бета верзију са званичног сајта, бесплатна регистација у трајању од 4 месеца.

такође бих скренуо пажњу у вези софтвера који чисте регистар, (користио сам добар део наведених) једноставно као многи пре мене што су написали, не користи те их, може само зло да се деси и то по правилу када вам је рад на рачунару најнеопходнији.
У сваком случају, ако се рачунар користи у кућним условима, много инстала и деинстала, разноразних "легалних" софтвера и "лекова", век стабилног рада ОС око 1 године, а врло често и мање, тако да је моје искуство по том питању такво да је боље направити 1. слику чисте виндовс инсталације + 2. слику инсталације са свим неопходним и актуелним софтвером, па када свакодневни рад на рачунару отежа једноставно за 3-5 минута имате свеж систем
lasto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke