Prikaz jedne poruke
Stara 30.5.2018, 10:34   #2
mesomebody
Veteran
 
Član od: 31.3.2011.
Poruke: 560
Zahvalnice: 169
Zahvaljeno 488 puta na 217 poruka
Određen forumom Re: Loš dizajn unutar igre - zanimljivost, iritacija, glupost

Više i ne znam šta sam otkucala, sve se pobrkalo

Sve je to testirano i prijavljeno. Moja sestra radi u jednoj od najvećih svetskih firmi. I testeri i programeri rade non stop. Normalnim nedeljama kad je zatišje rade 10 sati na dan, a kad je stani pani radi se maltene stalno i naravno i subotom i nedeljom. Sve se testira, sve se pronađe i sve se prijavi. E onda programeri treba da vide kako da isprave bag a da ne pokvare nešto drugo, jer pošto si stalno u haosu i nikad nemaš vremena onda je dosta toga nabudzeno. Sve to vreme imaš za svaki dan šta moraš novo da uradiš. Posao ne može da čeka da se ti vraćaš nego radiš i jedno i drugo. Stalno svi traže više vremena ali dobiju to vreme izuzetno retko, kad je bag baš ogroman. E onda se svi prezojavaju kako da kažu ljudima u odelima i koliko će ih ribati. Jer svako odlaganje jako puno košta.

A kad zaposle više ljudi onda utrostruče posao pa umesto da radiš manje radiš još više i još moraš da obučavaš nove. Ne plaća te niko tamo da napraviš nešto do perfekcije nego da napraviš nešto što će doneti najviše moguće para za najkraće moguće vreme. Pa da počneš nešto drugo.

A to što su i programeri i testeri mahom perfekcionisti i što rade i kad nisu plaćeni da bude bolje to vlasnike ne interesuje a korisnici misle o njima sve najgore

Poslednja ispravka: mesomebody (30.5.2018 u 10:58) Razlog: Potpuno su se slova pobrkala
mesomebody je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku mesomebody na korisnoj poruci:
ezenkiel (1.6.2018), mvasic (30.5.2018), Sass Drake (30.5.2018), voodoo_ (30.5.2018)