Prikaz jedne poruke
Stara 9.1.2017, 1:13   #152
herrnikolic
Član
 
Član od: 14.12.2009.
Lokacija: Usa
Poruke: 393
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 29 puta na 21 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku herrnikolic Slanje poruke preko AIM-a korisniku herrnikolic Slanje poruke preko MSN-a korisniku herrnikolic Slanje poruke preko Yahooa korisniku herrnikolic Slanje poruke preko Skypea korisniku herrnikolic
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2017

I ja imam frustracije sa Pes-om,pa ako neko igra na analog,ako moze da prokomentariše..Pitao na drugom forumu , više specijalizovanom , pa se niko ne javlja

Igram na analog poodavno a oko mene svi , na d-pad . Ne sećam se da sam nekoga sreo da igra na analog . Meni je nekako lakše da usmerim palicu nego po dve strelice . Takodje, ubacim po neki dribling,zato mi je interesantno . Nekada sam se više dobacivao na x , ali igra mi se poboljšala što umesto x , koristim pas u prazno . Jednostavno , sada mnogo više lopta ostaje u mom posedu nego pre , kada sam koristeći x vrlo brzo bio presecan,oduzima mi lopta od strane protivnika. Ali..Imam oko 3 pitanja.
- Ali imam utiasaK da analog ima neku inerciju? Jedniosatvno dok igrač krene pa stane,potrebno je mnogo vremena. Naročito u šesnaestercu kada postojji 2na2 . Promenim ja igrača koji je nabliži ali dok on reaguje , prodje večnost.Dok na drugoj strani ,kada drugari igraju na d-pad oni startuju mnogo brže.Eventualno je bolje ako pre kretnje prvo usmerim palicu na tu stranu ,samo je gurnem,pa kada se vrati u neutralni položaj ponovo zadajem kretnju sa držanjem palice . To se dešava i kada vidim da protivnik moze da šutne van 16 i ja krenem ali traje večnost . Dok kada meni valja šutirati protivnik odjednom preskoči 3-5m . Imate li komentar na ovo inerciranje analoga , postoji li , kako se popravlja...?
-Druga stvar..Igra se takodje malo pobljšala sa drzanjem kocke . Drugi igrač je obeležen,pa on oduzima loptu,napada a ja branim drugoga i zatvram prostor . Medjutim ako lopta ode na stranu idu centaršutevi , koje ja branim , kocka ili kocka+r2,tj pokušavam,jer obično protivnik stiže da uputi šut glavom . Tako primam mnogo šuteva,u okvir ili van . Sa druge strane moja igra glavom , tj šut na go obično stigne na prvu stativu i tada ide ukoso van gola . Ili po centru unutar 16 ali bez realizacije..Kako se igra glavom,u odbrani i u napadu?
- Takodje,kako se koristi igra ramenom , tj remplovanje , kako otresti igrača ?
Mozda bi sve bilo bolje kada bih ja imao bolju realizaciju . Dodjem ja u priliku , naročito od kada koristim skoro stalno pas u prazno . Ali onda ili ne mogu uputim go glavom jer ode nekako u vis lopta ili inercija u kretnji ne omogućava pravilnu poziciju za šut jer me protovnici odmah stitgnu.
herrnikolic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke