Prikaz jedne poruke
Stara 31.3.2006, 0:02   #40
Grimm_SBL
Veteran
 
Član od: 24.3.2006.
Lokacija: Bristol
Poruke: 537
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 58 puta na 29 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Grimm_SBL
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
holodoc kaže:
Da ali ja se vodim idejom da sve što nije Jedi jeste Sith
Mislim ako se Džedaji bore za očuvanje života generalno, Sith teži da njim gospodari uz pomoć Sile a Kreja hoće da ga uništi na koju stranu bi Kreju pre stavio. To je sad kao fora antiheroja jel?
Tu i jeste caka KotORa 2. Nema onog tipicnog glavnog the bad guya, Atris, Nihilus i Sion su tu i prestavljaju the dark side, ali nema onog glavnog kao npr. Malaka ili Dessana. Kreia nije glavni negativac, i kakva je ono prica da zeli da unisti zivot? Ona zeli da unisti SILU, a u Exileu je videla priliku iz svima nama dobro poznatih razloga. Kreia nije tipican negativac. Ako jeste zasto bi vam se kad uradite neko dark side delo smanjivao influence kod nje? I nezaboravi da u Star War univerzumu postoji i jedna vrsta koi nisu Sith, a ni Jedi, oni su Gray Jedi i po mom misljenju Kreia je pravi predstavnik njih. Oni nisu
varvarsko/ glupo/ samo osvajanje/ ubijanje svojih mentora/ zivotinje/ kao sto su preterano opisani Sith, ali nisu ni svetacko/ nevino/ pametno/ne ubijam svoje zatvorenike/dobrice/ kao sto su, meni licno iritirajuci, Jedi. Uostalom onaj ko predje KotOR 2 kao sith shvati da je on (igrac) neka vrsta glavnog bad guya.
Grimm_SBL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke