Prikaz jedne poruke
Stara 26.6.2018, 23:44   #58
Dovahkiin
Starosedelac

Član od: 23.6.2012.
Zahvalnice: 598
Zahvaljeno 314 puta na 206 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls 6

^^Ma okej je to Pero, ali ja bih svoje objasnio u drugom smeru. Mislim, svako ima svoje secanje kada dozivi nesto sto mu se toliko svidja.

Meni je eto Oblivion bio prva "takva" igra i taman sam tada bio sedmi osnovne cini mi se.

Ono sto me je privuklo nisu bile strelice ili putokazi na koje nisam toliko obracao paznju, ili neki bos koga nisam mogao ubiti, vec neverovatna atmosfera, muzika, okruzenje, grafika, misticizam... Ono je za mene bio drugi zivot, ostvarenje sna jer sam kao mali mnogo voleo da citam bajke, gledam crtane i filmove "zmaj, vitez, princeza"...
Secam se kada sam ga igrao prvi put kod dva burazera, i dok su oni obavljali questove, levelovali, sta vec ne, ja sam samo trcao da sto vise vidim svet, zavlacio se u one katakombe i osecao neverovatnu dozu straha jer sam cuo u nekom razgovoru dva npc-a, da ko tu udje vise se ne vraca, da postoji tajno blago ili drevni mac, uketi demoni, magija, kraljevstva, srednji vek... Za malog klinca poput mene ta prica je bila ludilo, doslovno mi je isprala mozak, popustio sam sa ocenama u skoli, igrao po ceo dan.

Kakva je Oblivion igra realno? Pa sada kada vidim ima vise mana nego vrlina. Dakle, bagova, gliceva, nelogicnosti ima na tone. Smesno je. Cudi me da su je tada "zreli" RPG review igraci tako visoko ocenili. Verovatno su i oni bili zaslepljeni istom magijom kao ja.
Dovahkiin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke