Prikaz jedne poruke
Stara 26.6.2018, 14:11   #45
Dovahkiin
Starosedelac

Član od: 23.6.2012.
Zahvalnice: 598
Zahvaljeno 314 puta na 206 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls 6

Ne mogu da svarim grafiku? Istina. Mada vise mehaniku jer to deluje bas traljavo i "papirnasto" ako mogu da se izrazim. Evo i Elex koji vec uveliko przim (70 h do sada a ni blizu kraju) traljavi po tim pitanjima, al' ajde, graficki je koliko-toliko pristojna igra.

Btw, obrnucu Skyrim jos jednom za neko vreme ali ovaj put mega-temeljno, kad vec postoji Special Edition. Ja sam Dovahkiin ali moram reci da koliko god bilo smorno zatvaranje onih kapija u Cyrodiilu nego tri-minutno tamanjenje zmajeva u Skyrimu, Oblivion je po meni imao bolju pricu i questove, tj bar vecinu. U Skyrimu su mi odlicni Daedric questovi.

Elder Scrolls je za mene naslov od posebnog znacaja iz razloga zato sto mi je upravo Oblivion promenio gejming, bolje receno okrenuo ga naopacke. Do tada sam kao klinac bio samo neko ko je igrao nesto bez veze reda radi. Uz zaludjenost Gospodarom Prstenova i Tolkinovom fantazijom, to je bila ljubav na prvi pogled. Danas mi je prosto smesno koliko ta igra ima mana (i tada ih je imala) ali ih jednostavno nisam video, ili nisam zeleo da ih vidim

Primetili ste da u temi svako malo tutnjim High Rock, High Rock, i to je upravo iz razloga zato sto verujem da to treba da predstavlja mesavinu najboljih stvari iz Obliviona i Skyrima. Setting je dakle dosta slican, a uz to magija dominira.
Dovahkiin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke