Prikaz jedne poruke
Stara 4.12.2015, 19:48   #107
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Citat:
JAZO kaže: Pregled poruke
Nema meni kupovine dok ne naprave novi engine.
Tako sam i ja mislio u pocetku, i kritikovao ih. Al kad pogledas bolje i ovako. Jer z novi endzin potrosili bi mnogo novca, mnogo vremena i opet ne bi bili iskusni toliko u njemu koliko u ovom endzinu. Citava igra bi manjkala, i uvjek bi po nesto nedostajalo i bilo lose. Ovako imaju vremena, vise novca na raspolaganju i snage da se fokusiraju u opste na Warhammer i da ga odrade kako treba. Znajuci kako velike korporacije planiraju oni su Warhammer planirali i pre Rome2. Tako da mozda i ovaj endzin jeste za Warhammer namjenjen, al zato su zrtvovali Rome2 i Attilu na njemu kako bi se upraksali i spremili za Warhammer. Znam da ces reci da ukoliko uloze vise novca i naprave sve novo i bolje da ce im se to vise struko vratiti ali znamo i to da uvjek izbace igru "prerano" pa nakon 20 patcheva Rome 2 pati od veeelikih bolesti.

A i mozda bude kao i sto radi COD jedan isti endzin muze koliko moze a onda kad vide da moraju da promjene onda kupe neki stari endzin i opet vrte nekoliko naslova na njemu itd...

Sve u svemu zelim im srece i uspjeha, ne zbog TW serijala jer su ga pokakili nego zbog odlicne price Warhammer. Kobinaciom TW i Warhammera mozemo dobiti sjajanu igru, cak legendarno remek djelo kao sto je nekad bio ROME1 Tota War.


P.S. Oni planiraju da zarade veliku sumu novca samo zbog naziva Warhammer, al nadam se da i razmisljaju o odlicnom gameplayu. Jedna pomoc oko kupovine bice film WARCRAFT koji ce izaci cinimi se u istom mjesecu kao i TW: Warhammer.

P.S. Nisam upoznat mnogo sa Warhammer Univerziumom. Voleo bih da ima neka knjiga na srpskom da se procita. Al kad sam vidio da je ustvari svaka rasa prestavlja danasnje civilizacije, da postoje drevni Japan, drevna Kina, Arapi(1001 noc), Englezi itd... ahahahhahahahhahaha pitam se kako li mi izgledamo u Warhammer Univerziumu LOL

Poslednja ispravka: Isko (4.12.2015 u 22:06)
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke