Prikaz jedne poruke
Stara 28.11.2014, 15:44   #85
Imprerator Marcus
Član
 
Član od: 7.11.2011.
Poruke: 122
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Problemi sa upravljačkim uređajima

Pozdrav svima !

Imam sledeci problem koji me jako iritira, naime u toku igranja igre (WoT-a) desi mi se da se ukoci tastatura i da pri tom uopste vise ne reaguje kao da je iskljucena iz kucista a mis koji svetli nece da pomeri kursor .Tastatura je k120 Logitech a mis isto Logitech (nemam pojma koji model).Dosta dugo je radilo sve ok od kada sam uzeo racunar ali se odjednom pojavio ovaj problem.Cesto pre blokiranja tastature mi se pojavi onaj isti zvuk kao kada izvadite neki uredjaj iz kucista ili ga ubacite.Promenio sam tastaturu sa istim modelom jer sam igrom slucaja imao istu ali se i dalje desava isto .Posle resetovanja racunara radi sve lepo ali posle odredjenog vremena se pojavi isti problem.Inace problem se javio od kada sam kupio Hamin CS-460 mikrofon.Desava mi se i to ali retko da nemam internet vezu, pokazuje da nije spojen internet adapter sa kucistem a pri tom mi je isti normalno spojen .Mislio sam da oborim sistem posto imam Win8 Enterprajz za koji mi treba neki key pa reko mozda to pravi problem
Imprerator Marcus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke