tema: Days Gone
Prikaz jedne poruke
Stara 23.5.2021, 0:23   #115
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Days Gone

Imao sam viska vremena ovih dana i nabio sam u par seansi sigurno 10ak sati. Iskreno, osecam zamor materijala, vidim zasto su ocene takve kakve jesu.

Igra pati od klasicne boljke open world igara, los pacing, ritam, razvodnjena prica. Gameplay je utegnut, ali jaaako plitak, vrlo brzo dosadi sve.

Side misije su najveca boljka igre, apsolutno su iste i u sustini moraju da se odrade. Kad cujem da me zovu za bounty, bukvalno proliv dobijem, a ni Deaconu nije svejedno sudeci po komentarima

Ako sam sad na 10om satu, lagano sam bio spreman da zavrsim igru tu negde na osmom, i bilo bi mnogo jace iskustvo. Ovako sam se zamorio, moram da se nateram na silu da vidim kraj. Samo se plasim da cu jos dugo dugo igrati, jer ovako formulaicno: pobij jednu frakciju, drugu frakciju, story na kasicici, sarin grob i u krug, mogu da otegnu na 40 sati lagano

Sto se tice komparacija sa drugim igrama, vidi se, ima tu malo i Mad Max uticaja, ali npr. mnogo vise RDR2 i GTA uticaja. Mene igra iskreno bas podseca na neki GTA 4
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nexexcalibur na korisnoj poruci:
zerb (23.5.2021)