Prikaz jedne poruke
Stara 26.3.2020, 21:39   #38
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: DiRT Rally 2.0

Popularnost ne znaci nista. iRacing ima najbolju podrsku dok je sve ostalo, pogotovo prva AC, naprosto komedija kakav online support imaju. Pogotovo ACC gdje je Kunos uletio da uzme pare i da limitira maksimalno jednu igru samo sa Blancpain GT serijalom. Dok iRacing ima "beskonacno" sadrzaja i iRacing ima preko deset godina podrsku. Eventi na iRacingu su sjajini. Nesto sto docarava najbolje utrkivanje i takmicenje.

Naravno da svaki gamer koji voli simulacije ima iRacing acc. Igra je cijelu vjecnost prisutna. Ali si isto tako zaboravio spomenuti da svi ti pro vozaci imaju acc na Grand Turismu. Ne samo to. Ja sam vecu podrsku pro vozaca vidio za pCars nego za AC. A mislim da nema potrebe ulaziti u raspravu sta je pCars ili GT pored AC, iRacing, LFS i drugih simulacija.

Da ne idemo previse u offtopic. Mislim da je AC totalno neiskoristen potencijal. Kunos je najbolji tim sto se simulacija tice sa tehničke strane. Ali im fali dio tima koji zapravo zna sve to sastaviti u video igru. Da ne idem u detalje ali bahati odgovori tokom razvoja ACC su odvratni bili (bio sam early access backer from day one). Uopste ne razumiju gaming svijet. Single player utrke u ACC i one "misije" su kao prvoaprilska šala. S toga, da, slazem se da je iRacing najkompletnija simulacija na tržistu i odatle odgovor na tvoje pitanje, zasto svaki racing ljubitelj ima iRacing acc.

Meni je zao, mozda je i nostalgija u pitanju, sto LFS nije nikada prerasla u nesto naprednije i popularnije. Isto vazi i za rFactor 2. KAda podju komentari kako su ljudi ocarani sa pCars 1/2, želudac mi se okrene.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke