Prikaz jedne poruke
Stara 27.6.2014, 0:43   #2121
Djukarbc
Član
 
Član od: 21.4.2009.
Poruke: 35
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 13 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Rome Total War 2

Citat:
King91 kaže: Pregled poruke
Napokon sam prosao kampanju sa military victory,medjutim danas sam instalirao nove ati-jevi catalyst sa drajverima 14.6 i sada kada pokrenem igru na campaing mapi imam neke crne strafte ne mogu da shvatim zbog cega
Исти случај је био и код мене, само што сам то уочио на фудбал менаџеру (црне штрафте које се појављују и нестају кад се помера миш а пре нових драјвера није било тако). Такође од кад сам инсталирао те бета драјвере 14.6 приметио сам да игре почињу да сецкају после пола сата - сат, а никако не би требало ни по конфигурацији, ни по температури ни по коришћености cpu-а (нпр. cpu usage 25%, температура 50 C' а игре сецкају које су се пре вртеле на максималним подешавањима без проблема). Када сам избрисао бета драјвере 14.6 и вратио на 14.4, све се вратило на нормалу. Имам и Rome TW 2 али нисам играо док сам имао бета драјвере 14.6 тако да не знам да ли би се тамо појављивале црне штрафте. Нисам ни требао да инсталирам драјвере у бета верзији. Инсталирао сам их само због Watch dogs, видео да су за остале игре су катастрофа и избрисао после два дана.
Djukarbc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke