Prikaz jedne poruke
Stara 24.4.2008, 22:56   #12
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Da li se isplati kupiti ovakav lap-top?

Citat:
Gordon Gano kaže: Pregled poruke
Upravo zato ti i govorim, PRESTANI da govoriš "ACER notebookovi su užasno loše izrade", jer to govoriš stalno.

Ako si mislio da kažeš "acer notebookovi od 300 eur su loše izrade" onda to tako i reci, a ne da govoriš da je ceo asortiman tog proizvodjača loše izrade.

I takodje, kad budeš sledeći put pljuvao Acer izradu u rangu 300-350 eur, molim te pojasni nam koji je to drugi model drugog vendora u istoj klasi MNOGO bolje izrade.

Asus EeePC je po tebi verovatno vrhunske izrade???

Majko mila.
Govorim samo kada je to opravdano. Clanovi ovdje mahom traze modele do 600-700 evra, a u tom rangu Acerovi modeli se ne odlikuju kvalitetom izrade. Ipak, ja u tom cjenovnom rangu uvijek rado preporucim modele 5220 i 5520, jer nude solidne performanse po vrlo povoljnoj cijeni, sto svjedoci o tome koliki, i da li sam uopste, mrzitelj Acera, kao sto ti vadis iz konteksta.

Sto se tice kvaliteta izrade low cost modela, svaki Vostro/Inspiron je bolji od bilo kog Acera za istu cijenu. Ako meni ne vjerujes, NotebookCheck ili NotebookReviews su uvijek tu da provjeris, molim lijepo.

Ko uopste pominje eeePC?
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke