Prikaz jedne poruke
Stara 5.10.2020, 12:56   #1251
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
pacsle kaže: Pregled poruke
mislio sam da će kraj biti ono,kliše ,ali dobro odrađen kako to rockstar zna da uradi,da ti vidiš da je kliše ali je jednostavno odlično.
Ih, ako je nešto puno klišea ne znači da je loše. Na primer, prva Mafija (iliti sadašnji Definitive Edition) je pravi festival gangsterskih klišea, ali je uklopljen tako da napravi maestralnu atmosferu i uživanje u istoj. Kada sam prvi put igrao Star Wars KotOR naslušao sam se o kvalitetu priče, ali zaista 2/3 igre su sevali klasični klišei SW univerzuma, a onda, odjednom, takav twist koji me je raspametio i krešendo priče u kojoj sam ostao tako opčinjen da sam morao da probam sve klase, sve polove i različite krajeve (12 prelaza ). Pa i Mass Effect ima klišeiziranu, ali izuzetno dobru priču samo da Bioware nije koristio glumce koje je pokupio na ulici i koristio animaciju goru od drvenih lutaka, pa je poenta i zanimljivost priče zbog toga otišla u pogrešnom smeru. Dragon Age : Origins i Divinity Original Sin su buljuk RPG/Fantasy klišea u kojima sam neizmerno uživao.
Jedino Witcher odskače po kvalitetu narativa od bilo koje igre, iako je prepun klišea fantasy žanra i u tome će ga teško ko nadmašiti. Kao što će teško ko nadmašiti "životnost" likova kao što su Artur Morgan i članovi Dačove bande.
I kao što će teško koja igra da mi učini ovo što je RDR2 meni učinio. Iako mi je gotovo mučno da gledam u Artura ili Džona, jedino kada tu igru zaigram osećam neko čudno uživanje, iako sve to PREDOBRO znam...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke