Prikaz jedne poruke
Stara 28.12.2018, 20:44   #414
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Nisi dobro razumeo, imam side quest - napisao sam u zagradi (zbog XP-a) - da ubijes pet komada da... I ne radim nista pogresno, vec sam istrazivao duplo vise od tebe - nesto sto nije ni vezano za misije Dosao sam do jedne zivuljke (da ne otkrivam) koji je 50 LVL...sa 46 bi mi trebalo 1h da je ubijem... Znaci sad opet moram da jurim i da se budzim....mogli bi malo da kako vreme odmice - malo o'lade sa XP (mislim da bude sto manje potrebno) - a ne obrnuto kako je u igri.... Logicno je da si mnoge stvari prevrnuo i da posle toliko sati zelis da zavrsis, a igra te mlatretira da provedes jos mnooogo vremena da bih se dovukao bar do 48...
Veruj mi da sam poistraživao apsolutno svašta što je moguće malte ne,nisam naravno radio sve side questove,ali sam dosta svega poistraživao.Što se "živuljke" tiče,ima ih 3 xD sa 48 ih lagano ubijaš zbog scalinga u igri i kako se on vrši.

Edit: izvini moram edit,ali nije baš lagano,ova poslednja živuljka(Neću spoil bilo šta,ali je jedina ženskog roda) je bila poprilično teška.

Poslednja ispravka: RUSuper (28.12.2018 u 21:36)
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke