tema: X52sg-ap156
Prikaz jedne poruke
Stara 16.9.2008, 20:54   #9
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: X52sg-ap156

Citat:
l_milos83 kaže: Pregled poruke
Jel postoji neki model sa ovakvim resenjem i koliko tako nesto kosta?
Sluzio bi mi prvenstveno za net, muziku filmove ali bi takodje da poteram i COD4 GTA ako izadje na jesen i sl.ne moraju biti max detalji u najvecoj rezolucuji i slicno posto nisam bas pasionirani igrac.
Tako da jos uvek nisam rascistio sta mi treba
Postoji jedan broj laptopova sa X4500 grafičkim rešenjem, medjutim, ne znam koliko su rasprostranjeni kod nas i koliko ih ima u ponudi. Centrino 2 platforma je još uvijek nova i stoga su laptopovi koji je posjeduju dosta skupi (iznad 500 evra) i nema ih toliki broj. Meni recimo pada na pamet HP dv5z koji može biti konfigurisan sa ATI-jevim integrisanim rešenjem, medjutim ne znam da li ga ima u ponudi kod nas (prije mislim da nema).

Ja bih sada ti svakako preporučio da pogledaš neki od modela sa neintegrisanom grafikom, jer sudeći po tvojim potrebama to bi bilo bolje rešenje od integrisane. Recimo, gore preporučeni Asus X59Sl je dobar izbor. Toshiba i MSI takodje imaju prilično dobar izbor modela jeftinije klase pa baci pogled na IT Svetu. Mislim da bi tebi bilo dovoljno nešto sa HD2400 ili 3470 grafikom.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke