Prikaz jedne poruke
Stara 27.3.2006, 15:19   #6
Carl Jonson CJ
Starosedelac
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: In Rainbow Reputacija: Najgori od svu decu
Poruke: 1.237
Zahvalnice: 733
Zahvaljeno 294 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Carl Jonson CJ
Određen forumom Re: LOTR - The Battle for Middle Earth 2

Citat:
Corwin kaže:
Eh, serija Silmarilion?
Slažem se sa skoro svim što je Carl rekao. Najveća glupost je način na koji su prikazani likovi Gandalfa i Aragorna; umjesto odlučnog, otresitog i prijekog čarobnjaka dobili smo raspekmeženog, saosjećajnog latentnog. Aragorn je bio čovjek koji je čitav svoj život usmjerio ka jednom cilju, a to je vraćanje prestola, u filmu su ga prikazačli kao babu koja je od toga cilja (iz nepoznatih i neobjašnjenih razloga) odustala, pa treba da ga nagovaraju i mole Elrond i Arwen. Užas! Jeste li primjetli nesrazmjernost u broju Jahača Rohana iz drugog dijela i trećeg? Kao, jako ih je malo, nemaju 50 ljudi dok se Eomer ne vrati, a onda vode 7 000 na Minas Tirit!
Ubjedljivo najveća greška je što je posljednje poglavlje preskočeno, u kojem se vidi da se Rat za prsten završava pred vratima Frodove kuće u Bagremovoj ulici!
Što se igre tiče smučili su mi se Orci koji jašu paukove, mislim, jesu li ni normalni? I kakvi su to patuljci koji bacaju sjekire, umjesto da se služe lukovima kao i ostali normalni narodi?
A orci koji jašu na škorpijama?

Sve si u pravu,osim za Gandalfa.Mada je trebao biti malo čvršći karakter,ali ne mnogo.Boljeg glumca za Gandalfa nema.Bar po meni
Carl Jonson CJ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke