Prikaz jedne poruke
Stara 19.2.2012, 16:29   #88
simets
Veteran
 
Član od: 12.6.2009.
Lokacija: U-83, Type VIIB
Poruke: 608
Zahvalnice: 179
Zahvaljeno 89 puta na 54 poruka
Određen forumom Re: Crusader Kings 2

Citat:
FreeMayk kaže: Pregled poruke
1. Искрено не знам како си успео да избориш независност од Византије? Петрислав је вазал, и када креира војвотство Рашке, са приде провинцијом Хум, то спада под Византијом. Да би покорио Дукљу, треба ти још Зета и Дубровник. Све када си то освојио, мораш да прогласиш рат Византији за независност. Они ратују са минимум 10 хиљада војника. Уколико ратују са истоком, минимум 5 хиљада. Тешко да се добије рат уколико Византија није распаднутна.
Друго, Дукљанин је једина јака породица у Србији 1066 године. Немају ни једног вазала којег можеш контролисати да није Дукљанин.
Сам војвода Михајло је католик.
Једноставно сам убицио себе у историју, као што се већина нас убацује, само са историјским карактерима...
I ja sam ubacio svoje prezime umesto Dukljanin, ali nista vise nisam modifikovao. Jednostavno sam razvijao provincije takve kakve su. Kada sam imao 4 provincije (Raska, Hum, Zeta i Raguza) ukazala mi se prilika da se otcepim (Totalni gradjanski rat u Vizantiji) i uspeo sam. Dalje je istorija.
Moj jedini savet je da ne kreces od 1066 vec koju godinu kasnije, kad Vizantija nije toliko jaka (Rum joj uzme vecinu male Azije), a cak mozes da krenes i sa samom nezavisnom Raskom u jednom trenutku. To je negde oko 1076 ili tako nesto...
Spoiler za Kraljevina Srbija:
simets je offline   Odgovor sa citatom ove poruke