Prikaz jedne poruke
Stara 26.12.2020, 20:50   #7
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.229
Zahvalnice: 672
Zahvaljeno 1.204 puta na 934 poruka
Određen forumom Re: Samsung 43 Q60T QLED TV

Ako se TV pokvari pa ode na servis sa tim podesavanjem ebg..mozda mada ne verujem.
Samsung se zesce izglupirao sa tim dimming budalastinama. Slika jednostavno ne moze da se namesti da crna bude zaista crna a da nema dimminga. Za mene je to deal break. Apsolutno svaki TV na trzistu ima i bolju i ostriju sliku od "nabudzene" slike bez dimminga na Samsungu. Sa dimmingom je slika ok ali toliko je iritantan taj dimming da je (meni bar) nemoguce pratiti program.

Citat:
koji brend ce ti dati visi kvalitet od samsunga
Ovde nije u pitanju kvalitet vec mogucnost da imas normalnu, kvalitetnu sliku na ispravnom televizoru. Kako je to moguce na svim drugim televizorima a na Samsungu nije? Dzabe i kvalitet (koji je takodje upitan tj izvikan) ako treba da gledam sliku koja je za klasu losija od bilo cega na trzistu za cenu najvisu na trzistu jer Samsung ne daje mogucnost da se, osim budzenjem, iskljuci "feature" koji niko nije ni trazio niti ga iko zeli. Sorry, meni je to je neprihvatljivo.

Sto se LG-ja i gledanja u mraku tice: volim da gledam tv bez svetla u sobi i problema nemam. Vise problema ima u jako svetloj sobi preko dana ali to je vec do odsjaja sa ekrana.

Poslednja ispravka: Laskaris (26.12.2020 u 21:02)
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Laskaris na korisnoj poruci:
polarnimeda (27.12.2020)