Prikaz jedne poruke
Stara 1.6.2008, 9:01   #71
HaveBreak
Veteran
 
Član od: 27.4.2008.
Lokacija: Αικατερίνη
Poruke: 1.120
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 255 puta na 137 poruka
Određen forumom Re: "Test pray" - čitaoci recenzenti

Naziv:Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty
Razvojni tim:KCEJ
Izdavac:Konami
Datum Izlaska:12 Novembar 2001
Platforma:Sony Playstation 2

Secam se da sam do ove igre veoma tesko dosao,zato sto nije mogla nigde da se kupi kod nas,jer se prodavala samo u originalu.Platio sam punu cenu originala,koji mi je drug doneo iz Madjarske nisam se pokajao.U originalnom pakovanju igre sam dobio igru i kako se pravila igra.
Prica ove igre se nadovezuje na prvi deo.Filmske sekvence u ovoj igri su po kvalitetu ravne onima u Hollywood-u.Veliki deo price mozete saznati u Codec komunikaciji,gde vas poziva odredjeni lik koji vam daje savete kako da predjete odredjeni deo,i pojasnjava vam samu pricu.
Gameplay je posebna prica u bazi ste gde ste jedan na prema 100 u stilu Ramba,ali za razliku od Ramba morate ostati sto tisi,jer najmanji sum moze aktivirati strazare koji ce vas loviti po celoj mapi,kada vreme za odbrojavanje opasnosti dodje na nulu slobodni ste.
Igra pocinje sa pistoljem koji koristi uspavljujucu municu,a nisanjenje je iz 1.lica sto je razlika u odnosu na prvi deo igre.Razlika izmedju 1. i 2. dela je takodje da mozete pucati u staklo,namestaj koji se lomi,a moze biti veoma korisno pucanje u brasno koje odaje infracrvene zrake,u prvom delu se za otkrivanje koristile cigare.
Grafika je u to vreme bila nesto neprevazidjeno,na nivou igranog filma
Ova igra nije bas za svakoga ona je za poklonike zanra,jer se prica dosta tesko prati,preplice se jako mnogo likova,gde vam svaki prica svoju pricu.


Ocena:100
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	mgs2_screen004.jpg
Viđeno:	39 puta
Veličina:	37,6 KB
ID:	21611   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	mgs2_screen007.jpg
Viđeno:	34 puta
Veličina:	15,8 KB
ID:	21612   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	mgs2_screen014.jpg
Viđeno:	39 puta
Veličina:	27,4 KB
ID:	21613  

Poslednja ispravka: DeCoy (1.6.2008 u 10:32)
HaveBreak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke