Prikaz jedne poruke
Stara 22.1.2019, 1:01   #3
zexns73
Član

Član od: 21.2.2016.
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Ventilatori za kuciste

da bi ventilator bolje gurao vazduh moraju biti pera ili lopatice(kako se vec kaze) ko na hladjacima za procesor znaci sira i manje razmaka na njima,posto verovatno si primetio da uglavnom ovde sto se prodaje za kucista ima vise tih pera a imalo veci razmak medju njima,tako da ja sam meni narucio sa aliepresa vent za kuciste 12 cm sa led svetlima i radi na 1100 rpm i dosta je tiho i zadovoljan sam njime rezultati su solidni a sad po radnjama ima tih ventilatora iz kine brdo
na prethodnom xilenceovom 12 cm su pera bila ko sto sam ranije napisao vise kao za ventilatore hladnjaka procesora i na istim brojem obrtaja isto postavljen na zadnjoj strani kucista imo sam jedno 3-4 stepena hladnijiprocesor na maksimalnom opterecenju kad sam testirao sa aidom 64 nego sa ovim sadasnjim iz kine

bilo je na ali-ekpresu tada kada sam narucivo ventilator i gejmerskih ventilatora sa rgb osvetljenjem koji su pritom bili rasklopivi -prakticniji za ciscenje od prasine al nije mi se davalo 8 i vise evra da eksperimentisem nego sam se resio za najobicniju led varijantu i sto se kaze ispalo solidno ako ces uzimati neko brendirano to bi ipak preporucio da uzmes u nasim radnjama zbog nedaj boze reklamacije
zexns73 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke