Prikaz jedne poruke
Stara 25.9.2008, 19:00   #124
Guardian
Član
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Srbija - Slovačka
Poruke: 379
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 73 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Danas je 25.09.2008 godine. Ja sam četvrti razred gimnazije i pomalo ma hvata nervoza jer ne znam šta ću dalje da studiram! Volim istoriju, književnost (bez jezika, samo književnost ), filozofiju ali svi znaju da od toga nema `leba! Sa računarima se odlično snalazim ali mi je ideja studiranja imformatike odbojna ( ne znam zašto, možda zato što će dok ja završim biti gomila imformatičara i nije ni neki prestiž imati zvanje imformatičara)! Imam mogućnost da studiram u Slovačkoj (pošto sam Slovak) i idem u "Slovačku gimnaziju" (mada većinu predmeta slušam na srpskom jer nema dovoljno profesora) Razmišljam o Arhitekturi, to mi se sviđa a voleo bih da budem arhitekta! Problem što nisam talentovan za crtanje, u osnovnoj su mi sve crteže crtale drugarice a u srednjoj sam se već nekako snalazio! A prijemni ispit u Slovačkoj za Arhitekturu je već u Januaru! Sad koliko ste vi upoznati sa arhitekturom, koliko tu treba kreativnosti, kakva je poduna za zapošljvanje i koliko treba krativnosti po završetku faxa (predpostavljam da mi kreativnost nije jača strana)Im fuc**d up! Šta da radim? ( znam da na ovo pitanje mogu samo sam sebi da odgovorim, but what you gonna do)

Konfuznost mog posta objašnjava moja povećana nervoza zbog ovog studiranja!

Guardian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke