Prikaz jedne poruke
Stara 16.11.2020, 18:06   #2592
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 2

Citat:
voodoo_ kaže: Pregled poruke
Šteta, propuštaš (po meni) stvarno dobru priču i planete, a i DLC-ovi su verovatno najbolji u trilogiji.

Da probaš još jednom, ali sa soldier Šepikom kao što kanon nalaže?
Da se razumemo, ja sam već jednom odigrao kompletnu trilogiju i to upravo sa Soldier klasom.

Ovo je trebalo da bude još jedno podsećanje na sve tri igre, "krpljenje" šupljina u priči i kvestovima koje sam eventualno propustio i još jedna re-evaluacija da li su igre zaista takve kakve su mi ostale u sećanju.

Čak sam se posle svog prethodnog komentara spemio i na detaljno obrazloženje, da ne ispadnem nedorečen ali sam onda (ponovo) skapirao da ću samo izgubiti vremena i da na kraju krajeva nije ni bitno.

Možda kasnije, ako nađem vremena.

Za sada, Mass Effect 2, za mene lično, ostaje ubedljivo najgora igra u trilogiji, gora i od "trojke" - interaktivni film besmislene i nebitne priče, testament užasnog nazadovanja nepromišljenog i netestiranog game dizajna u svakom smislu koji sa tehničke strane smrdi na nešto što je planirano za Game Boy, rađeno je za konzole i na kraju nekako završilo na PC-u (ej bre, igra više nema posvećene tastere za Codex i Journal, kao ni podešavanje osetljivosti miša )

Što je najgore neko je već pomenuo... "Lair of the Shadow Broker" je meni u sećanju ostao kao daleko bolje iskustvo od cele osnovne ME2 igre...

EDIT: Kad sam već počeo da jedem g*vna nateraću se da završim igru...

Poslednja ispravka: Neutrino (16.11.2020 u 18:25)
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke