Prikaz jedne poruke
Stara 13.11.2020, 18:27   #2579
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 2

Nije problem samo u reloadu već i u tome što je ME2 u odnosu na kreca prebacio fokus sa attribute based sporadičnog napucavanja na "spray and pray" prangijanje.

Evo konkretan primer. Engineer dobija opciju da pored pištolja koristi one Shuriken sub-machine pištolje koji za đavola nisu jer je burst paljba neprecizna za medalju a čak i kad neki hitac pogodi nedovoljno je da napravi bilo kakvu štetu jer su svi ostali promašili. Osim ako se naravno ne priđe na metar-dva odakle te jedna Krogan šotka podeli na bar trideset delova...

Sa druge strane, teški pištolji "zakivači" koji nanose veliku štetu posle samo petnaestak-dvadesetak hitaca ostaju prazni. I onda umesto da se koncentrišeš sa "suftilnu taktikitu" trošiš vreme pokušavajući da nađeš termalne klipove za pištolj, dok su ti Shurikeni puni jer ne želiš da ih koristiš. Na kraju se borba svede na čistu upotrebu moći i čekanje da im istekne cooldown.

Meni je prosto neverovatno koliko je gunplay u ME2 teško smeće. Trojka je bar poradila na tom problemu jer da nije sigurno ne bih proveo toliko vremena u Co-Op-u... Ovo... Ne znam da li ću izdržati do kraja igre...
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke