Prikaz jedne poruke
Stara 4.3.2009, 11:35   #15
gorann
Član
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 201
Zahvalnice: 150
Zahvaljeno 20 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Имам отворен facebook налог,и не сматрам себе због тога идиотом.Нашао сам људе које стварно дуго нисам видео.
Имам 29 година и нисам наложени пубертетлија па да сада тамо тражим љубав свог живота или нешто слично.Многи људи када чују да имаш тамо отворен налог одмах ********************************ју како мора да ти фали неки ку...И нисам се тамо пријавио да бих ћаскао са комшијом,њега видим свакога дана.Највећа преднос свега тога по мени је то што могу да комуницирам,како-тако,са људима из свих крајева света,пошто као и велика већина људи у Србији о путовањима могу само да сањам.
Наравно да има много идиота и на facebook-u као и свугде другде и наравно да је болесно запостављати реалан живот зарад виртуелног.
Некоме интернет служи само да би скидао филмове,музику,игре,....Мени је то можда и дискутабилније него ово.
Све у свему,за сада се не осећам угроженим.Кратко време сам тамо,око месец и по дана.Чим будем осетио прве симптоме "одлепљења" јавићу.Мада можда тада буде касно...........ха,ха,ха,ха,ха..............
gorann je offline  
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku gorann na korisnoj poruci:
A M G (5.3.2009), allokin (18.3.2009), Marko Stanojkovic (19.4.2009), Morandi (9.5.2009), NjegovaWisost (4.3.2009), Predrag Stankovic (4.3.2009)