Prikaz jedne poruke
Stara 30.1.2021, 11:54   #20
maxx
Član
 
Član od: 6.1.2006.
Poruke: 368
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 56 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: gaming laptop do 80k

Naravno da je bolji desktop za gejming nego laptop,to niko ne dovodi u pitanje i svakom je jasno...

Ja vec imam solidan gejming desktop sa dva monitora (nisam neki bas hard core gejmer ali svakako volim da igram) i to mi je primarni komp koji koristim i za raznu drugu multimediju (filmovi,net,razni drugi programcici) i nesto manje u poslovne svrhe tipa office paket,photoshop

Ali posto sam relativno cesto odsutan od kuce (vikendima skoro uvek) ne mogu sa sobom da nosim gejming desktop sa dva monitora,pa mi je ideja da kad nisam kuci nosim laptop......koga bih onda (koliko je moguce) koristio slicno kao desktop kuci......znaci gejming (u skladu sa mogucnostima laptopa npr neki stariji Need for speed,razne "doomolike" pucacine,street fighter 5,mortal kombat 9 pa i starije igre sa arkadnih emulatora,SNES-a itd) i narocito multimedija,filmovi itd ali i rad u office-u i photoshopu po potrebi...

Bitno mi je da bude sto bolji i kvalitetniji (lepsi) ekran i da je 17.3 (zbog filmovai i photoshopa)

E sad,jasno je i da je najbolje kupiti nov laptop ali koliko vidim za neki bas solidan 17.3 cene bas i nisu male....sve preko 100,130,150 hiljada din......pa sam se pitao da li neki od tih polovnih laptopova za 300-400 eura mogu da mi budu od koristi....
maxx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke