Prikaz jedne poruke
Stara 19.12.2020, 23:17   #2940
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Ko je uopšte pominjao corpo putanju? Tamo obrazloženje zapravo ima smisla. Znaš ga odavno - kraj priče.

Moj problem je u nebulozama kao što je nomad intro koji blage veze sa realnošću nema. U distopijskom svetu, punom prevara, nasilja i dočekivanja na nož, igra ozbiljno od mene traži da prihvatim ortaka koji je pre pet minuta hteo da me prevari

U stvari, kad već pominješ corpo intro (ne mislim na Džekija već na samu priču), ta verzija ima još manje smisla. Nakon karijere u korporativnoj eliti gde protagonista bukvalno može da bira sa koje visine će da, s oproštenjem, mokri po sirotinji za manje od pola sata niko ga više u celom gradu ne poznaje Šta se tu desilo? V se odjednom ponaša kao okoreli anti-globalista, sve na krv i nož protiv društa u kojem je do pre pola sata gutao kavijar

Što više razmišljam o priči, sve više osećam koliko smrdi Dođe mi da napravim i treći brzi prelaz sa street-rat intro, čisto da vidim šta će u njemu da me iznervira.
Zato sto se V ponasa kao street kid nevezano koji life path odaberes. Za 5 minuta dobijas street kid govor i mentality.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke