Prikaz jedne poruke
Stara 17.6.2018, 22:40   #125
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.832 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Shadow of the Tomb Raider

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
"Unistena" je zato sto su od jedne ikone video igara koja je bila spretna, pametna, znatizeljna, pomalo uobrazena ali vecinom dobra osoba, avanturista, u globalu badass sto bi se reklo, napravili masovnog ubicu koju je najmanje brga za grobnice, a kamo li ljude. Uz to nova Lara je nespretna, bez samopouzdanja nakon 2 igre ("You can do it Lara!!!") i jos mnogo toga.

Kao sto rekoh stara Lara je bila mnogo vise od oblina i da pitate bilo koju djevojku/zenu koja je igrala i stare i nove TR igre mislim da bi vecina odgovorila da je stara Lara mnogo bolji lik.
A stara Lara nije ubijala gomilu ljudi i busila ljude po Veneciji, Parizu i ostalim evropskim gradovima ? Potamanila pola zivotinjskog sveta ako cemo iskreno, pola ugrozenih vrsta od dinosaurusa pa do tigrova (ako se vec gleda ta logika gameplay-prica) Jos ih ubijala sva puna sarkazma i bez imalo kajanja...Pljackala grobnice i sta sve ne....ali to je ocigledno generalna dobrota
Reci da novu Laru briga za ljude i grobnice nakon potrage za Himiko, pokusaja da spase Jonah-u, Propheta, Samantu one ljude u drugom delu koje spasava i da ne pominjem, je po meni potpuno bezveze. Potraga za "izvorom" i izgubljenim ostrvom ocigledno nije dovoljno avanturisticki.

Ja se jednostavno ne slazem, ali neka ostane na tome.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Emix (17.6.2018), MitraljezaC (17.6.2018), pike8 (17.6.2018), Vladimirus86 (17.6.2018)