tema: PixelArt
Prikaz jedne poruke
Stara 18.6.2006, 2:08   #57
Oggy
C64 Legend
 
Avatar korisnika Oggy
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.619
Zahvalnice: 2.207
Zahvaljeno 662 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Oggy Slanje poruke preko Skypea korisniku Oggy
Određen forumom Re: PixelArt

Znam da ima dosta foruma po kojima se moze traziti art posao, medju kojima je i pixel art, ali ipak nesto da napisem. Naime, trenutni freelance work koji radim kao pixel artist je u potrebi za jos jednim pixel artistom. U pitanju je online RPG u izradi, a trenutno se radi na crtanju tile-ova, gradjevina za glavni grad u svetu itd. Pogled je takav da se vidi ceo grad, ali objekti kao da su gledani sa strane (i malo odozgo da se dobije utisak perspektive..). Placanje je 10$ na sat, isplata otprilike jednom mesecno, a odredidje se i procenat koji artisti dobiju od prodaje igre. Ko misli da moze da se prijavi neka uporedi svoje radove sa ovim stilom na slicima koje sam prikacio kao priloge. Samo trenutno je akcenat stavljen na kuce, gostionice i sl., inace ce biti potreban rad na svim ostalim neuradjenim delovima kasnije.. Radi se naravno preko od kuce, i salje se materijal i komunicira sa ljudima koji vode projekat preko nekog online utility-ja kao sto je MSN, ili preko sajta. Ja vam samo skrecem paznju, ne odlucujem da li ce neko biti primljen ili ne! Samo evo, recimo, da bih mogao da uradim ja neku preliminarnu selekciju za svaki slucaj, ako ima zainteresovanih?
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	house.jpg
Viđeno:	81 puta
Veličina:	23,0 KB
ID:	1824   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	palace8.jpg
Viđeno:	81 puta
Veličina:	17,5 KB
ID:	1825  
Priložene slike
 

Poslednja ispravka: Oggy (18.6.2006 u 15:07)
Oggy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke