Prikaz jedne poruke
Stara 24.4.2020, 20:57   #742
simke85
Starosedelac
 
Član od: 19.11.2009.
Poruke: 1.202
Zahvalnice: 1.347
Zahvaljeno 413 puta na 209 poruka
Određen forumom Epic Game Store

Obožavaoci Valve/Steama, shvatite, ima i nas kojima Steam jeste primarna platforma, koji su jedino kupovali igre na njemu, samo jednu na GOG-u sam kupio iako je objektivno još bolja platforma od Steama, imam 300 i nešto igara na Steamu a kada su se delile besplatne igre za njega uzimao sam samo one koje sam mislio da ću sigurno igrati ili koje sam igrao i voleo ranije (u prevodu, preko 95% igara koje su se delile besplatno na njemu ili na raznim drugim sajtovima nisam uzeo, a ipak imam ogromnu biblioteku, pre svega napunjenu mojim omiljenim igrama dok sam igrao piratske kopije, koje sam u većini slučajeva kupio, priznajem, na popustima). Kupujem i dalje igre za Steam, evo pre nedelju dana sam kupio Resident Evil 4 ključ na cdkeys jer sam se uplašio kada su najavili njegov remaster pa da će originalna verzija možda biti uklonjena sa Steama. Želeo sam da imam i to remek delo u mojoj Steam i zapravo glavnoj gaming biblioteci.

Sve u svemu, i ja sam u neku ruku ipak Steam fanboy, da nisam, prešao bih na GOG. Ali opet, uzeo sam skoro sve besplatne igre na Epicu jer su maltene sve bile kvalitene. Ali opet vidim i mnoge negativne stvari koje je Steam/Valve uveo i radi i danas (free to play igre, achivementi, kartice, budženje Steam profil broja, 30% prihoda od publišera, skoro 10 godina bez svoje prave igre, Dota 2, *****avanje fanova Half-Life serijala sa Half-Life 3,...) I smešno mi je ovo spamovanje ove teme sa mržnjom prema Epic luncher-u i klanjanju Steamu od strane moderatora ovog foruma. U mojim i u očima svakog normalnog niste ništa mnogo bolji od fisfikus-evih nebuloza o prvim igrama na Steamu, finansiranju Valve-a od strane Pentagona i patriotizmu.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Poslednja ispravka: DeCoy (24.4.2020 u 21:42)
simke85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku simke85 na korisnoj poruci:
Akumu (25.4.2020), player1 (24.4.2020)