Prikaz jedne poruke
Stara 4.2.2016, 14:20   #5
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Wining Putt - golf sim,rpg,mmo,f2p

night - Da, grafički zaostaje nekih petnaest godina ali sa tehničke strane je mislim najbolja.

Taj perk u ovoj igri mozes kupiti ili dobiti. Ja sam ga dobio par puta. Kada si na "greenu", kliknes na njega i on ti pokaze putanju loptice. Jednostavno nema logike.

night - Ako i malo budu imali oslonac na shot online, bice katastrofa. Problem i jeste sto oprema donosi pobjedu jer i neka sitna oprema na igracu, i palice i loptice donose na preciznosti i distanci i kada se to sve sabere, suparnicki igrac prebaci na (karikiram) 600y lopticu, ti na 300y.. nemas sta traziti. . pa ono sto free igracu treba iz 4 udarca, nekome iz 3. Sracunaj na 9 rupa i to je 9 poena prednosti.

Razliak mozda nije sada velika ali kada se izleveluju ti sto ulazu pare, poslije ce razlika biti ogromna. Znam da trebaju zaradjivati pare ali ili izadj igru za pay 2 play ili nemoj prodavati nesto sto ocito ima veliku prednost u igri. U shot online je to neigrivo. Imas cak perk da kupis da vratis potez u nazad. Ja sam bio u guildu i dobijali smo povremeno opremu i imam odlican setup, jako skup ali dodju oni $ sto su se brze izlevelovali i kupili strasnu opremu da jednostavno ne vrijedi igrati. Bas sam neki dan igrao malo shot online i osjecao se kao noob. a kak orekoh, imama dobru opremu i nekoliko miliona keša. Cak sto vise, kadqa kupis opremu ne znaci da su gotov. Oprema se trosi, popravlja i odrzava a to kosta nekoliko mil.

Vijet cemo kako ce ovdje ici. Mene mrzi da ulazem vrijeme i da na kraju vidim da je ista prica. Pa cu sacekati. I ono sto mi mnogo smeta jeste sto fizika nije konzistentna. Vjetar nekada nema nikakvog uticaja ma kolika jacina bila.

Iz bunkera samo "radi" SW. Ostale palice ne mogu ni izvaditi lopticu iz bunkera sto je besmisleno.

Nisam puno igrao, ima onih skillova za otkljucati pa ce biti vise manipulacije ali kako sam rekao, na prvu me nije mnogo privuklo te se bolja oprema moze kupovati za $ sto me odvraca pa cu sacekati.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke