Prikaz jedne poruke
Stara 18.9.2006, 4:43   #126
Lord of Doom
Član
 
Član od: 4.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 145
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Bioware, Interplay, Black Isle, Troika...

Ljudi pravi ste politicari, strasno puno ste se ispricali ali ono nicemu ne vodi i nista pametno niste rekli(ili skoro nista ).

Prvo ukusi se razlikuju, o ukusima ne treba raspravljati.
Drugo prvi ikada odigrani rpg definise igraca! I sa tom igrom ce uporedjivati sve naredne igre koje odigra. U tome i jeste srz rasprave koja je igra bolja. Mogu se kladiti da 90% onih koji su BG odigrali prvo misle da je on bolji od fallouta i obrnuto. Ja sam prvo odigrao Fallout 2 i tu pricu, nelinearnost, broj npc-ova, velikih gradova i humor sam naso u retko kojim igrama.

Sto se tice KotOR seriala, da je bio nesto duzi, ja sad verovatno ne bi bio ziv. Obe igre sam odigrao skoro u jednom cugu(po 10 sati igranja na dan, ako ne i vise).

A kao sto ne postoji savrsen covek, tako nema ni igre bez mane. Igru treba pamtiti po vrlinama a ne po manama.
Arx Fatalis mozda jeste prosecna igra, ali nikad necu zaboraviti kako sam pravio pitu i komentare goblina pri prolasku pored njih (stupid human...).
M&M VII cu pamtiti po noci provedenoj u Titans Castle-u gde sam proveo celu noc dok nisam ubio i poslednjeg zmaja i titana(prizor svice zora a ja izlazim iz dzinovskog zamka totalno ociscenog od titana i zmajeva....mocno braco). Arcanum cu pamtiti po neverovatnoj prici i dwarfovskom vidjenu sudbine(stone and shape)......
Lord of Doom je offline   Odgovor sa citatom ove poruke