Prikaz jedne poruke
Stara 22.2.2014, 19:16   #10
Zort
Član
 
Član od: 10.3.2010.
Poruke: 170
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 43 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: Preporuka za LED televizor srednje velicine cene do 60.000

Citat:
ako nema dvb-t2 ne uzimaj
Ma to je prica za malu decu. Nema od toga nista.

Ja sam pred novu godinu uzeo samsung f5000 39 inca, zadovoljan sam. Ispod te dijagonale ne bih nista uzeo kolika god da je mala soba. Sto se tice kvaliteta slike sve ti je to isto. Nema tu neke razile izmedju razlicitih modela razlicitih brendova. Bitno je samo da je full hd, a to su danas maltene svi televizori na trzistu. To sto ti u nekoj radnjih gledas vise televizora koji prikazuju isti FULL HD snimak pa ti se cini da je na skupljem modelu bolja slika, vise je zbog placebo efekta nego zbog stvarne razlike vidljive tvom oku. I pored toga, ionako ces kuci 99% vremenga gledati analognu ili kablovsku televiziju ciji je kvalitet slike na nivou youtuba 480p (nije videlo hd-a).

Sto se tice geminga gledaj da ima 2 hdmi porta i da ima bar 100hz. To ima gorepomenuti model (samsung 39f5000), ali ga nisam koristio za gaming pa ne znam da li ima laga, odnosno da li je 100hz adekvatno za gaming.

Moj ti je savet da pogledas na sajtu "kupujemprodajem", od ljudi koji nabavljaju televizore iz Madjarske, DOSTA je jeftinije. Tako sam ja nabavio svo tv i jako sam zadovoljan.
Zort je offline   Odgovor sa citatom ove poruke