Prikaz jedne poruke
Stara 17.1.2017, 15:40   #19
DArthShone
Član
 
Član od: 6.3.2009.
Lokacija: Beograd, Singidunum, Tri Lepe
Poruke: 320
Zahvalnice: 171
Zahvaljeno 97 puta na 72 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku DArthShone Slanje poruke preko Skypea korisniku DArthShone
Određen forumom Re: Huawei ili Lenovo?

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
Taj P8 lite je otišao na servis i sa servisa je zamijenjen novim (nažalost istim) telefonom koji sad navodno radi uredno, ali vidjećemo dokle. Na prvi znak kvara ide pod čekić i nikad više nećemo uzimati smeće od telefona sa mreže. P9 lite porediš sa Lenovom, ali ne znam kojim: Lenovo ZUK Z2 ili Z3 jedu tog Huaweija za doručak i to ne sa Mediatek procesorom nego sa Snapdragonom i 4/6 gb rama. Edit: P9 (bez "lite") košta kao iPhone 6 a neopravdano je preskup.
Neporavdano preskup, pa kupi si ondak ajfon. Lenovo ZUK Z2, ili Z3?! Jesi li imao prilike da radis sa njima ili verujes onim reklamerima sa GSM Arene? Da nisi mozda zaboravio cinjenicu da je i Lenovo iz Kine. I to ne sa Tajvana, nego bas i P.R.C-a. Za tvoju informaciju poredim ga sa K6, ne sa Zukovima koje mozes da imas samo ako narucis preko Alibabe. Ne branim Huawei, niti sam fanboy bilo kog proizvodjaca, ali me nervira kada neko udje sa stavom: ja sve znam, mene svi da slusaju, ja ako kazem da je nesto djubre, onda je djubre. Samo ti fali jos i tisina tamo. Covek je lepo pitao koji telefon mu preporucujemo od ponudjenih. I na njegovom spisku nisu Zukovi, nego bas K6 serija. Od svih telefona, preporucio sam mu P9 lite. Ne taj nesrecni p8lite. Ako ce te to zadovoljiti, preporucujem mu da kupi neki Xiaomi, da bi se eto napravio malo politicki korektnim i da ne bude samo Huawei, a ako nece kineze, neka kupi Samsung Note 4, ima ih polovnih a dobrih. To je tek telefon bolji od svih ovih ovde nabrajanih.
DArthShone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DArthShone na korisnoj poruci:
Pele10 (25.1.2017)