Prikaz jedne poruke
Stara 26.10.2010, 16:02   #144
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Nekoliko saveta za novog avanturistu

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Bolje nemoj da pričaš ovakve stvari jer se nekom možda Syberia ne svidi zato što ne voli "emotivne" priče, pa odustane od avantura, a nije ni čuo za Sema i Maksa, Day of the Tentacle itd.
Ovaj post konkurise za najgori na forumu, ako bude bilo neko takmicenje u toj kategoriji ove godine, bices miss, a ono makar pratilja.
Bez uvrede, u ovom tvom postu, kolicina gluposti podeljeno sa brojem upotrebljenih slova tezi beskonacnosti.

Da, da, bas ce Sem i Meks privuci ljude .
A smorice i pobogu preplasice ih iole ozbiljnija avantura.
Eee prijatelju, pa preporucujes 2 crtane avanture, kao da su izmislile zanr, kao da su sveti pismo, a ja recimo te igre nisam ni probao, niti planiram. A ne govorim o njima, da ih ne treba igrati.
Al prijatelju, igre su stare vise od 10 godina (ne racunajuci S&M nastavke novije), pa ako ce nesto odvratiti igraca da krene sa P&C avanturama, to je crtana grafika.
Valjda ce ga privuci normalna grafika, dobra prica, ljudi i njihove sudbine, ebem mu mater, pa neka iole ozbiljnija tematika. A ako se nekome vise svidja, da jedan paradajz upotrebi na milion razlicitih nemogucih nacina na smesan nacin, naspram Syberia, onda mislim stvarno.

Reci da jedna kompletna i sasvim dobra avantura kakve je Syberia, da je treba preskociti, to bre uopste nije stvar ukusa, razlicitih misljenja, to je potpuno sumanuto. Zagonetke nelogicne, LOL, da nije mozda tvoja logika problem, nisi to pomislio ?
Navedi mi jednu nelogicnu zagonetku.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke