Prikaz jedne poruke
Stara 19.1.2018, 13:27   #7634
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
Obavezno prvo odigraj Hearts Of Stone pa Blood And Wine. Tek tad ces da vidis sta je osecaj, bice totalno bez veze situacija, kao da nemas vise nista da igras neko vreme.
Uf, ništa tačnije. Potpisujem svaku reč. Od kada sam u septembru završio treći prelazak (prva dva puta nisam dogurao do kraja) ne mogu da se nateram da odigram bilo šta osim povremeno NBA 2K18. Pročitao sam u SK da je AC:Origins dosta "pozajmio" od W3, te sam i to probao, ali, jednostavno, nisam imao onaj "epski" osećaj i uživanje kao vodeći Geralta. Baš mi je podigla prag tolerancije na igre na previsok nivo.

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
U HoS-u te ocekuje neverovatna prica, prava drama, a u BaW-u pored toga i nova regija velika kao sva ostrva Skelige kada bi spojili u jednu celinu, a questova ima koliko hoces.
Čisto sumnjam da je bilo ko prošao sve kvestove, pogotovo one koji se pojavljuju random na nekim neočekivanim i neobeleženim mestima a ima ih ko zna koliko.
Na primer, kod one prve "kapije" kod mosta, gde ti traže propusnicu za Novigrad, levo se nalazi nekakvo bojno polje puno leševa i par likova koji tumaraju tu. Jednom od tri prolaza sam zastao tu i tip me doziva, nudi mi nagradu ako zaustavim ghoulove dok on pelješi leševe. Kad sam igrao sledeći put, njega nije bilo tu. Negde na nekom putu sam video dva lika kako peku nešto i prišao im i jedan od njih mi ponudi nagradu da njega, njegovu ženu i dete provedem bezbedno do prve vojne postaje, jer se do nje stiže zaobilaznim putem, dete mu je bolesno i mora što pre kod doktora, a u šumi su banditi... Mali, sitni kvestovi, ali sjajno doprinose atmosferi, ali na njih nailaziš zaista slučajno. I možda najluđi kvest u B&W na koji sam samo jednom, takođe slučajno, naleteo je kad te neka bakuta koja skuplja pečurke pošalje do groba svog muža, pa kad pojedeš te pečurke možeš da razgovaraš sa Roach-om i tu sam se fino ismejao i oduševio, ali nisam zapamtio gde je to bilo, pa kad sam pokušavao u trećem prolazu to da nađem samo sam bezvezno štrapacirao Tusantom, a od tog kvesta ni traga.

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
*ebi ga. Pravo remek delo, najgore je to sto igru ovakvog kvaliteta sigurno necemo videti jos neko vreme.
Nažalost. Ne verujem da će "Cyberpank 2077" biti toliko dobar, prvenstveno zbog literalnog predloška, ali se sve nešto uzdam u izjavu Adama Kićinskog da bi "bili ludi ako ne bi razvijali takvu priču kao što je ima The Witcher" što znači da će biti W4 posle Sajberpanka, ali većina ljudi ih je napustila, pa...
Ko zna, možda postave Kickstarter kampanju i verujem da koju god cifru da lupe ima da je dobiju u rekordnom roku. Bar ja, ubogi sirotan, ne bih žalio koliko god mogu da skrpim za W4, a istomišljenika ima na milione...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke