tema: [Bada] Iskustva sa badaOS-om
Prikaz jedne poruke
Stara 16.1.2011, 20:41   #80
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: Iskustva sa badaOS-om

8 meseci otkad je predstavljen wave i bas kilave sa aplikacijama,obecali su mnogo toga u prvom kvoteru 2011. e sad videcemo..

sumnjivi su mi jer su u svojoj mobajl istoriji umeli da ispadnu mentoli teski[sitnice tipa nema ring+vibracija kod krs modela,pa onda aparat ima mp3 zvono ali za sms ima samo 5 osnovnih-dakle nema promene a i zapostavljali su pojedine modele,a nije ni cudo kad su ih imali do sada ja mislim oko 1000]

ja sam samo realan i kao sto sam hvalio wave koji je odlican aparat tako mi je i sada nesto sumnjiv samsung..

ali ne bi sebe pokopali sa ogromnim sredstvima ulozenim u marketing i predstavljanje i razvoj bade a da osutanu od nje ili zapostave ovaj OS.

za sada,koliko sam guglao,wave bi trebao da ima badu 2.0 ali nestrpljivi vlasnici,u iscekivanju najpopularnijih programa andoid platforme a takodje i bespotrebnih aplikacija[talking cat itd] pocinju polako da se paranoisu..

a sa samsungom se nikada ne zna,mada u ovom slucaju sam optimista,veliki im je rizik da se igraju sa badom.

guglacu jos pa cu napisati sta sam zakljucio,verovatno ce ovo znaciti ljudima koji se dvoume ili troume izmedju wave[bade] i htc androida npr/galaxy.

a da sam se pokajao sto sam uzeo wave-ma kakvi bre,svakim danom sve vise odusevljen koliko su svakodnevne opcije i aplikacije mocno odradjene,uopste koliko je mocan aparat.

a za android wannabe aplikacije.. videcemo.

ja za sada zadovoljan,zahtevan sam korisnik sto se tice kamere,ekrana,opsteg/audio kvaliteta,i kvaliteta menija i standardnih opcija a za igranje i multimediju mi i dalje 80% sluzi komp.
a i za vecinu ljudi mislim isto,sve aplikacije,igre itd se brzo izgustiraju,navigacija je nekima vazna,skype,msn itd se podrazumevaju a macke koje govore su samo zabava za par dana

videcemo sta ce se desiti sa badom.
HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke