Prikaz jedne poruke
Stara 20.9.2021, 18:31   #14677
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.614
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
code master kaže: Pregled poruke
Prisoners of the Ghostland je uz Karen ozbiljan kandidat za Zlatnu Malinu ni Nicolas Cage i Sofia Boutella ne mogu da spasu ovaj film. Za mene lično ovo je bilo bolno gledati za razliku od njegovog prošlog filma PIG koji me je prijatno iznenadio na način koji nisam očekivao a smejao sam se tom trejleru.
Slažem se i za Pig i za Prisoners, koji je najgore đubre koje sam ikad gledao, u rangu sa još jednim filmom (koji je, čudo, isto Kejdžov). Vredi odgledati samo zbog kasnije komparacije kada izađe neki novi trulež da možete da kažete - pa nije gori od Prisoners of the Ghostland.

Candyman (2021)



Prevari me imdb metascore kao retko kad. 72 što je odlično za bilo koji film, za horor pogotovo. Još je Jordan Peele bio jedan od ljudi zaduženih za priču, a njegova dva prethodna filma gde je bio i glavni odgovorni, Get Out i Us su mi bili ekstra. Ovo je totalno na drugom kraju spektra, barem za mene, priča dosadna i neinteresantna, napetost velika nula, ni h od horora. Jedina pozitivna stvar su bile neke animirane sekvence. I da, bolji je od Prisoners of the Ghostland.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke