Prikaz jedne poruke
Stara 17.10.2011, 17:50   #8
talenat
Starosedelac
 
Član od: 16.2.2010.
Lokacija: Sremeska Kamenica
Poruke: 2.128
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 354 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: Alcatel OT-990,Telenor one-touch

video telefon u telenoru,solidan i mislim da cu ga sutra kupiti. lol lol lol
telefon je relativno dosta iza xperie mini,ali nije u mts-u,a i kosta nesto manje neko u mtsu sa paketom od 1200 i plus 3g dodatno,lopovi.da ne naplacuju 3g uzeo bih bio i mini,ovako ne dam a i onako ga vise nema
ono zbog cega mislim da je losiji od minike je skakako hardver,koji ce boleti one koji hoce da se igraju.ostatak...slicno,alacatel je fin telefon napravio.kada bih birao izmedju njega i blade-a,uzeo bih ovo,mada veliki problem za sada je nedostatak romova,mada telefon je izasao valjda u avgustu i treba neko vreme da napravi zajednicu.video sam da se ide ka custom kernelu,znaci neko radi,pitanje je vremena.ekran ok za ove pare,ne laguje!,zvuk nije wolfson audio cip ali je solidan kako citam na netu :P baterija ok,android svakodnevno punjenje je standard,a za nekog ko ce ga koristiti kao dumb telefon moze 2 dana sigurno.
izrada ne taj neki brzi pogled vrlo dobra.
sve u svemu,ovaj telefon nema konkurenciju,ni kod androida ni kod dumb telefona.galaxy mini u telenoru dosta losiji,ostali skuplji bas dosta.
vip-blade kao logicna alternativa,mislim da je za ovaj procesor ovo savrsena rezolucija ekrana,mada i blade je dobar telefon,plus ima vec masu romova
mts vise nema nista u ponudi,bar na sajtu.
i kada bih birao izmedju,recimo samsung stara2 i ovog telefona izbor je ocigleda.kapacitivni ekran fine rezolucije,lakoca androida,plus ne tuzna kamera,solidan izgled..
sve u svemu,jedan jako dobar telefon za svoju cenu,koji ce se svideti bas svima.odlican potez telenora,i steta sto na nasem trzistu nema vise zte-a,huaweia,sada evo i alcatela.
za alcatel sam skoro bukvalno do juce mislio da vise ni ne postoji,ali evo,razuverise me.
talenat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke