Prikaz jedne poruke
Stara 5.6.2009, 11:39   #199
Equilibrium
Veteran
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Tamo
Poruke: 1.079
Zahvalnice: 499
Zahvaljeno 1.348 puta na 495 poruka
Određen forumom Re: Knights of Honor

Dobar je learner, osetno se brze budze marsali, igrao sam pre i bez learnera...

Mislim desilo se i meni da zaratim sa svima u regionu, ali ne volim tako da sam pod stresom, vise volim da budem sa svima dobar i kad nekog hocu da napadnem, sakupim svih 6 marsala i stormujem ga pre nego sto drugi stignu da se naljute na mene. Veoma pazljivo biram protivnike i volim tako jer mi je nakako realnije i volim da se ponasam kao vladar, ponekad castan ali u vecini slucaja podmukao i underhanded...

Da ja sam pomenuo strelca i to je razlog zbog cega smatram da j eigra ne realna, jednom sam sa marsalom koji je imao sve jedninice heavy crossbowmana ladno pobedio dvojcu do kraja nabudzenih krstasa, prvi posalje vitezove u juris i ovi moji ih porokaju, malo posle obojca krenu u totalni juris i ja im sve pobijem, jest da su mi njihovi strelci pobili nesto vojske ali posto sam imao treci level healer, izasao sam iz bitke bez gubitaka, sto je krajnje ne realno, u Total Waru su strelci realnije odradjeni, tj nisu precenjeni. Ovde kad napunis marsale heavy crossbowmanima prakticno si nepobediv i onda se sve svodi na marsale koji cekaju u redu da kupe vojsku u Toskani, Rimu ili Kataloniji...Kad sam igrao sa Toskanomom i oni su mi bili kingdom jedinica, neprijatelji su padali ko pokoseni...

Ja nikad nisam imao zelju a ni potrebu da imam unrest, budze se marsali i ovako dovoljno brzo, pogotovo sa mojim stilom igre...
Equilibrium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke