Prikaz jedne poruke
Stara 6.12.2018, 22:39   #47
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Graficka zablokira ceo racunar

Odobrili mi reklamaciju, smesno malo zvuci. Sada da cekam zamenu jer je proslo vise od 6 meseci od kada sam je kupio i nemam pravo na povrat novca i onda moram da cekam istu takvu za zamenu.

Odneo je ja u ponedeljak u radnju da reklamiram, napravio momak reklamaciju, ja dobio papir da je bez ostecenja u originalnom pakovanju. Danas oko 14h stize sms od firme na G da je odbijena reklamacija, vise detalja u emailu ili na njihovom servis sajtu a njihove reklamacije radi onaj servis na N. Zovem ja kako bre odbijena, kakav email, nema nikakav email, kad pre stiglo, probano, oni meni kazu da pojma nemaju, da kod njih stoji da jos nije resena reklamacija niti da imaju novih informacija, da nema nista. Moguce da je doslo do greske kazu. Popizdim. Momentalno zovem Republicku trzisnu inspekciju, Sektor za potrosace, njima na N ispisem poruke i posaljem klipove, screenshoot telefona da dobijam neke nebulozne sms-ove za neke reklamacije koje nisam nikad ni slao, kazem da sam lepo zvao i prijavio.

Zovem servis opet, kazem da pogleda sta sam napisao, sliku telefona, linkove kako ne radi graficka. Kazem da nemam nameru da se nadvikujem sa njima i da imam stresne situacije i da sam lepo sve to i prijavio.

Za 5 minuta stize sms, odobrena je reklamacija. Za 30 dana mora da se resi, istu takvu u zamenu da dobijem.

Inace oni izgleda svima salju to da je odbijena reklamacija. Probaju pa gde uspe.

Ja se pitam sta sad ako oni ne nadju vise tu istu 1080ti? Moraju istu da mi daju a nesto njih ne vidim da ima u prodaji.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke