Prikaz jedne poruke
Stara 11.12.2016, 13:07   #144
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2017

Meni je interesantno to što nikad nisam čuo ljude da se bune da je igra nerealna kad sa drugoligašem osvoje LŠ nakon 2-3 sezone igranja master lige, ali zato redovno čujem da im ne odgovara kad ih taj drugoligaš dobije dok igraju sa Barselonom.

U svakom PES-u se to dešavalo (u 14 i 15 sam preskočio ML jer nisu bili zadovoljavajućeg kvaliteta), evo u prošlogodišnjem sa Čarltonom nisam mogao da dobijem Hull za cele 3 sezone igranja, ali sam zato sa samo solidnim timom (overall ocene negde oko 80 za startnih 11, klupa lošija) redovno tovario Čelsi sa po 5 komada i dobio Juventus u sred Torina sa 1-6.

U suštini - get over it i navikni se, donekle mi je to čak i simpatično, da razbije monotoniju. Pa juče je Lester (ove godine u stanju raspadanja) posle 20 minuta vodio protiv Sitija sa 3-0 uz 20% posed lopte.

Pre nekoliko godina kada se ovo dešavalo, tovarili su me napadači koji su kasnije završili u top ligama, a u to vreme su bili totalni inkognito (Payet, Bony, Dybala na primer), što je zasluga ljudi koji rade ove patcheve. Ne sećam se da li su tada bili aktuelni pokojni qpes ili pesedit, samo se sećam da su PSD ocene bile implementirane. Danas takvih patcheva nema.
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke