Prikaz jedne poruke
Stara 10.12.2016, 23:46   #143
milan.t65
Član
 
Član od: 31.3.2012.
Poruke: 429
Zahvalnice: 158
Zahvaljeno 46 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2017

Citat:
Pele10 kaže: Pregled poruke
Rezultat jeste nerealan, ali tvoji sutevi na gol sa nulom i njihovi su realni. Samo da je bilo 0-1, 0-2, 1-2 ne bi mi bilo cudno da sam na tvom mestu.
Mislis da je realno igrati egal sa Argentinom, a izgubiti od Novog Zelanda? Od 21-og suta 16 je islo u okvir gola, a ja ne sutiram sa 30-40 metara. 5 ili 6 puta je bilo situacije jedan na jedan sa golmanom, jednom sam promasio sve (svojom krivicom) ostalo, ili je odbranio, ili kada ga lopta prodje pogadja stativu ili precku. Vec sam rekao, iz slobodnjaka ili kornera savladam golmana, ali je uvek tu neki igrac da izbaci loptu sa gol-linije.

Kada se branim lopta bukvalno prolazi kroz Humelsa i Boatenga (kao da ne postoje) i uvek, ali UVEK zavrsi u mrezi.

Isto tako, ima situacija gde se olako osvajaju trofeji. Na primer, kada sam igrao sezonu sa Junajtedom, u prvenstvu je bilo previse "ovakvih" utakmica gde gubim "na silu", ali sam se zato prosetao kroz ligu sampiona. U grupi prvi bez poraza, u osmini Lion sa 7-1, u cetvrtini Juve sa 6-0, u polufinalu PSZ sa 7-0 i u finalu Barselona sa 4-1. Dobijem Barsu u finalu sa 4-1, ali me pre toga Wotford napuni 3:0. Pa kakav je to fudbal...Ovoga je bilo u 15-ici i 16-ici, ali daleko manje.

Jedino za sta cu koristiti ovu igru je turnir sa drustvom, sve ostalo me ne interesuje.
milan.t65 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke