tema: Wasteland 3
Prikaz jedne poruke
Stara 12.4.2021, 12:57   #93
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Wasteland 3

Presao sam sinoc igru, super mi je legla. Licno mi se vise svidela nego WL2.

Jedino sto mi se nije svidelo su sam kraj koji mi deluje nekako zbrzano, i to kako su upropastili lik Angele Deth koja je verovatno najdebilniji NPC u bilo kojem RPG-u koji je izasao u poslednjih desetak godina. Pored toga, nisam ni preveliki fan sistema inicijative u borbi kao sto sam vec napisao u nekom od starijih komentara - tim koji zapocne borbu prvi ce u 99.99% slucajeva i izaci kao pobednik. Bolji mi je bio sistem u WL2, gde je redosled u borbi zavsio od licne initiative statistike.

Atmosfera je odlicna, obozavam snezne predele u igrama. Voice acting je isto super, nisam primetio ni jednu slabu kariku tokom igranja. Kodiak je bio koriscen taman koliko treba. Takodje oruzja su dosta bolje balansirana nego u WL2 - big guns i melee su konacno korisni. Glavni utisak mi je mozda soundtrack, gde je 99% stvari zavrsilo na favourites listi. Scena sa pocetka igre na brani dok meci lete na sve strane a u pozadini ide Blood of the Lamb je bio trenutak kada sam znao da me ceka 50+ sati vrhunske zabave.

...


Definitivno ce pasti jos par prelaza ove igre (kada izbace planiranu ekspanziju i jos par zakrpa, jer je poslednja trecina igre i dalje poprilicno bagovita), da pokusam sa drugacijim buildovima kao i da vidim drugacije ishode vecine questova.
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Leonida na korisnoj poruci:
filpan (12.4.2021)