Prikaz jedne poruke
Stara 8.9.2017, 22:28   #18
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Telefon izmedju 200-300 e

@nikola1ns

Sto se fotki tice imash ovde par koje sam radio sa j7 2016 kasnije kad dodjem kuci uradicu josh koju u nocnoj varijanti i sa vestackim svetlom pa ces videti dal ti to odgovara il ne, sve fotke koje sam do sad radi sa njim su na auto modu i fotke radi instant znaci nema muke oko auto fokusa etc kao sto je bio slucaj sa Lenovom ,iskreno ja sam prezadovoljan.

Baterija je 3300 i traje ako ne i duze nego 4000 na lenovu iako J7 216 ima veci ekran 8 core cpu na 1.6 dok je Lenovo imao 4 core na 1ghz, plus sto kazem igram odprilike 5-6 partija mobe skoro svaki dan i uvek moze da izgura dva full dana, mobilni net i wifi su non stop upaljeni.

Ovo za poruke je onda promenjeno jer kad drzis X brise postepeno sve brze i brze nije to sto kazes 2 sekunde i on pojede 5 reci
Za performanse sam vec pisao mada kazem nisam neki heavy user al ovo sto koristim radi instant i uvek stoji otvoreno a to je Viber,Chrome,Game of War i Arena of Valor i sad normalno poruke,kontakti,log mada to na svakom telefonu je instant

Jos jedna stvar koju sam zaboravio da napomenem al vec sam pisao u drugoj temi kad sam uzeo telefon , je ta sto recimo dok sam imao Lenovo u mom kraju mi je signal bio iskljucivo 1 crta 3g kad kad dok je uglavnom bio 2g (mts) sa Samsungom sad imam 1-2 4G LTE konstantno znaci definitovno i bolju antenu ima
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke